Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Zakázková tvorba pro organizace

Zakázková tvorba pro organizace

Máte firmu, sportovní klub, hudební skupinu, maturujete nebo jste třeba jen parta kamarádů a chtěli byste několik stejných triček nebo mikin?
Už máte k dispozici cenovou nabídku od některé reklamní agentury, ale přejete si jen pár kusů a cena za jeden kus vychází příliš draze?


Ručně malovaná trička s Vaším logem Vás budou skvěle prezentovat, budou originálním dárkem pro Vaše klienty nebo budou bezvadným identifikačním prvkem pro Vaši partu.
Trička maluji ručně, stejnou péči věnuji každému kusu, je také možné kombinavat různé techniky barvení textilu (batika + ruční malba).
Vzhledem ke způsobu zpracování je zřejmé, že každý kus, byť se stejným motivem, bude zcela originální.

Zašlete na e-mailovou adresu pepi@pepioriginal.cz nezávaznou objednávku s přesnou specifikací Vašeho požadavku, nezapomeňte uvést požadovaný počet kusů a přiložit obrázek s Vaším logem.
Anebo mi klidně hned teď zavolejte na telefonní číslo +420 603 969 057 :-)

Následně se s Vámi spojím a sdělím Vám cenu (cena se samozřejmě odvíjí od celkové pracnosti) a termín, kdy byste mohli zpracovanou zakázku obdržet.
Upozorňuji, že u zakázek nad 5 kusů Vás požádám o zálohu ve výši 50% z celkové ceny zakázky, zbývající část pak zaplatíte při osobním předání hotové zakázky nebo při převzetí formou dobírky. V takovém případě bude k ceně připočítano také poštovné.
Ráda Vám hotová trička/mikiny nafotím a zašlu e-mailem, abyste měli jistotu, že nekupujete "zajíce v pytli".