Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Pokud ještě nemáte svůj oblíbený střih trička, třeba vám přijde vhod malá nápověda:


SLIM – hledáte-li tričko s dlouhým rukávem, výběr máte velice jednoduchý. Jediné tričko s dlouhým rukávem, které vám mohu nabídnout, je právě střih SLIM

CITY – střih, který dokáže zakrýt menší faldíky, je vhodný také pro těhotné, ale jestliže máte větší poprsí nebo bříško, tohle tričko rozhodně nevolte, budete vypadat jako Míša Kulička.

PURE – nejoblíbenější a nejuniverzálnější střih, který krásně zvýrazní ženskou siluetu. Jen pozor na velikost! Jste-li prostorově výraznější nevolte tričko příliš přiléhavé, ale raději o číslo větší.

BASIC – máte-li silnější paže, které nerada ukazujete tohle je ideální střih pro vás. Tričko, které krásně zvýrazní ženskou siluetu, ale s o něco delším rukávem než u varianty PURE nebo FIT V-NECK.

TRUMPH – vypasované tílko, s širšími ramínky, které si může dovolit žena všech tvarů a velikostí :-), jen opět pozor na velikost.

FIT V-NECK – nejoblíbenější a nejuniverzálnější střih trička s výstřihem do "V". Ideální varianta pro ženy s bujnějším poprsím.

PIQUE POLO – tričko s límečkem, vypasované pro zvýraznění ženských křivek, zvolíte-li správnou velikost bude vám zaručeně slušet.


Jestliže jste si vybrala svůj ideální střih, zadejte jej do vyhledávání na tomto webu a systém vyfiltruje jen vzory triček, které lze objednat ve vámi vybraném střihu.

Milé dámy, přeji Vám i sobě aby jste si na mých stránkách vybraly přesně to, co hledáte :-)


Ať nám to sluší!!!